"Bili smo bolji ali smo im poklonili dva gola"

"Bili smo bolji ali smo im poklonili dva gola" Izvor: Lars Baron/Bongarts/Getty Images

Trener Bajerna Jup Hajnkes je kazao posle ispadanja od Reala u polufinalu Lige šampiona da je njegova ekipa bila bolja u oba meča, a takođe je dodao da suđenje ne želi da komentariše.

Bajern će morati da se pomiri sa porazom iako je kroz 180 minuta fudbala izgledao dosta dobro protiv Reala. Takođe je Bavarce delio samo gol od prolaza dalje, ali su u Madridu ipak ostali na nerešenom rezultatu 2:2.

"Odigrali smo odličnu utakmicu. Bili smo zapravo bolji u oba meča. Igrali smo na vrhunskom nivou prvo poluvreme, a onda posle onakve greške je sve mnogo teže. Kejlor Navas je takođe bio najbolji Realov igrač večeras. Penal nije bio sviran na kraju, očigledno je da je to penal ali ne želim da komentarišem suđenje jer smo mi poklonili Realu dva gola. Kad se pogledaju obe utakmice mislim da smo zaslužili finale" kaže trener Bajerna Jup Hajnkes