As: Bajern oštećen za dva penala u Madridu

As: Bajern oštećen za dva penala u Madridu Izvor: David Ramos/Getty Images

Turski sudija Džunejt Čakir dva puta je trebalo da pokaže na belu tačku u korist Bajerna u revanšu polufinala Lige šampiona sa madridskim Realom, tvrdi sudijski ekspert „Asa“ Ituralde Gonsales.

‚Kraljevski klub‘ se ukupnim rezultatom 4:3 plasirao u finale elitnog takmičenja, pošto je posle trijumfa 2:1 u Minhenu, igrao 2:2 sa šampionom Nemačke.

Dvostruki strelac za Madriđane bio je Karim Benzema, dok su golove za Bajern postigli Jozua Kimih i Hames Rodriges.

Po svemu prikazanom na stadionu „Santjago Bernabeu“, Bajern je mogao da slavi, ali je na golu ‚kraljevskog kluba‘ bio skoro nezaustavljivi Kejlor Navas. Međutim, „As“ tvrdi da su Bavarci i te kako oštećeni, pošto Čakir u dva navrata nije dosudio penal, iako je trebalo.

U prvoj situaciji Marselo je igrao rukom posle Kimihovog udarca u nadoknadi prvog poluvremena, da bi u 52. minutu kapiten Reala Serhio Ramos oborio Roberta Levandovskog u kaznenom prostoru. Prvi sporni trenutak se desio pri rezultatu 1:1, a drugi kada je Real vodio 2:1.

Kakvo je vaše mišljenje, da li je Bajern oštećen u prestonici Španije?