Serija A: Lacio dao 5 za 25 minuta, šok za Mihu

Serija A: Lacio dao 5 za 25 minuta, šok za Mihu Izvor: Getty Images/Claus Andersen
MLS

Fudbaleri Lacija ubedljivo su savladali Sasuolo na Olimpiku posle preokreta 6:1, u okviru sedmog kola Serije A. Torino je u nadoknadi vremena ostao bez pobede protiv Verone, asistenciju za Bikove zabeležio je Adem Ljajić.

Sergej Milinković-Savić Izvor: Paolo Bruno, Getty Images Sport
Sergej Milinković-Savić

Sasuolo je poveo golom Domenika Berardija iz jedanaesterca u 27. minutu, a od tog trenutka na terenu je postojala samo jedna ekipa - Lacio. Luis Alberto je u 45+1 poravnao rezultat i najavio ono što će se dogoditi u drugom poluvremenu - pet golova u mreži Sasuola za 25 minuta.

Twitter Embed Code

Goleadu je započeo De Fraj u 56, a završio je Imobile iz penala u 81. minutu. U međuvremenu Luis Alberto je postigao svoj drugi gol, u 57, a dva puta se u strelce upisao i Parolo, u 64. i 70. minutu.

U domaćem timu Sergej Milinković-Savić odigrao je svih 90 minuta.

Fudbaleri Torina su uprkos vođstvu od 2:0, golovima Falkea i Nijanga (uz asistenciju Adema Ljajića) protiv Verone, ostali bez trijumfa. Bod gostima doneli su Alesio Ćerći, bivši igrač Bikova, golom u 90. minutu, i Đanpaolo Pacini iz penala u 90+2.

Inter je nastavio poteru za vodećim ekipama u ligi Napolijem i Juventusom, pošto je savladao na gostovanju debitanta u ligi Benevento 2:1, uz dva gola Marsela Brozovića u 19. i 22. minutu. Jedini pogodak za Veštice dao je Dalesandro u 42.

Ekipi Lučana Spaletija je to šesta pobeda iz sedam mečeva (jedan remi), dok Benevento zna samo za poraze od starta sezone.

Kjevo je posle preokreta pobedio Fiorentinu 2:1, a Nenad Tomović i Ivan Radovanović igrali su od starta za Leteće magarce, dok u meču između SPAL i Krotone nije bilo pobednika 1:1.