Novi Pazar bolji od Borca, Bačka slavila na Banjici

Novi Pazar bolji od Borca, Bačka slavila na Banjici Izvor: Ian Walton, Getty Images Sport

U petom kolu doigravanja za opstanak u Superligi Srbije, Novi Pazar je stigao do važnih bodova, a Čukarički je doživeo poraz nakon tri vezane pobede.

U duelu Novog Pazara i Borca, dve ekipe kojoj svaki bod može da bude od presudnog značaja za opstanak, slavio je Novi Pazar 2:0 golovima Popovića u 85. minutu i Đokovića u četvrtom minutu nadoknade sa bele tačke.

Meč će ipak ostati u senci opšte tuče koja se dogodila na kraju.

Rad je doživeo poraz od Bačke i prilično sebi zakomplikovao situaciju, dok je timu Bačke ova pobeda veliki korak ka opstanku. Jedini gol na meču postigao je Balabanović u 19. minutu.

Čukarički je na svom terenu poražen od Spartaka 2:1. Ivanović je doneo prednost gostima, a Regan je deset minuta kasnije izjednačio- Čukarički je promašio i penal u 35. minutu, a kazna je usledila u 42. kada je Mudrinski postavio konačan rezultat.

Metalac i radnik igrali su 1:1 u Gornjem Milanovcu.